Reklamní sdělení
Šatoli.cz - svatební doplňkyhttps://www.satoli.czSvatební doplňky a dekorace, dárkové zboží, kapsáře na zeď, šperkovnice, bižuterie
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Kdo jsme?

Jsme parta bláznů na létajících strojích. Jsme skupina lidí, pro kterou se stalo vášní stavět, upravovat a ladit československé motocykly Jawa-50. Závodíme s nimi na přírodních tratích. Přírodní trať je okruh postavený na běžných silnicích, po kterých většina z vás jezdí třeba do práce, nebo na výlety. Taková trať se vždy na jeden víkend uzavře pro běžný provoz a my na ní společně s kluky na "velkých historických motocyklech" závodíme. Délka jednoho okruhu bývá v rozmezí 1,5 - 3,5 km a my na ní během jednoho závodu nakroužíme 8 - 10 kol. Možná Vás to překvapí, ale pro tyhle naše malorážky není na rovinkách problém atakovat magickou hranici 100km/h. Nevěříte? Přijďte se někdy podívat. Rádi Vás mezi sebou přivítáme.  

počítadlo.abz.cz